Giriş Yapılmadı (Giriş)

Vanilla 1.1.4 bir Lussumo ürünüdür. Detaylı bilgi: Döküman, Lussumo Topluluğu.

Türkçe Çeviri : Engin YAZILAN

dozi Member
robin Ulas Apak Administrator
hakan Hakan Koseoglu Banned
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime18 08 2008

Nereye yazacagimi bilemedim, 1.2 si hos idi yeni makinemin sata & scsi lerine kapris yapana kadar 2.0 ini goren duyan kullanan paylasmak isteyen (fikirlerini :P) var midir ?
    • CommentAuthorrobin
    • CommentTime18 08 2008

oftopik! :O
    o os2 kalintisi hala var mi yav?
    •  
      CommentAuthorhakan
    • CommentTime18 08 2008

Harbi bilim kurgu olmus... OS/2... Ah ah...
    En son bi uzerinde Java'da niye GUI performansi dusuk diye kanirtmistim 2002'de...
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime18 08 2008 düzenlendi

tek umudum hakandi walla :( var evet hala hatta 2.0 rc 5 filan su aralar. var elimde bir ornegi lakin hangi makinede denediysem boot ederken cakiliyor :) 1.2 si gayet basarili esasen xp den her halukarda saglam bence. isteyen fikirlerimi cd ye kopyalayip verebilirim. cd den bakar : )

IDE veya fi tarihten kalma scsi gerektirir.
    •  
      CommentAuthorhakan
    • CommentTime18 08 2008

VMWare'de ne kadar calisiyor?
    BI OS/2 Warp CD'si vardi bi yerlerde, gecen sene bi ara denemeyi dusunmustum ama...
    Oynayacak zamanim yok artik valla.. Maximus'u Linux altinda saglikli calistiramazsam SIACOMM ile OS/2 yapip VMware altinda calistirabilirim bak.. Hatta o direk drop-in olur cunku bi yerlerde Mars BBS'in direk backupu olcak herseyiylen...
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime18 08 2008

Sanki olumsuz diye hatirliyorum. ne ariza veriyordu cozulebilirmiydi hatirlamiyorum hic. bakiyim diycem cdler yanimda makinede vmware kurulu diil. uyku nöbetim gecince bakicam.
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime18 08 2008

hatirliyorum vmware ariza yapmisti ne yapmissam kuramamistim lakin ecomstationu sozde gelistiren sirketin kendi virtual machinei vardi merlin filan canavar gibi calisiyordu onun uzerinde fakat o VM de 64bit vista / 2003server a kurulmamisti. makine yetersizliginden kalmisti...
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime18 08 2008

vmware kesinlikle çal??t?rm?yor. Virtual Pc sorunsuz çal??t?r?yor. Kurdum demin oynamaya devam ediyorum. Keske bu kadar basit yapmasalarmis su virtual pc yi ah microsoft ...
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime18 08 2008

Su anda bu entryi IBM Web Browser adi altindaki cakma netscapeden giriyorum. ?sin ilginc yani resimler calisiyor :) hakanin kafasindaki kask mi kulaklik mi emin degilim ama bunun sorumlusu herhangi bir yazilim degil bizzat gozlerim galiba.
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime18 08 2008

bir de yarim OS derlerdi teley teleyyy. uykum muykum kalmadi bozarim ben bunu simdi :)
    •  
      CommentAuthorhakan
    • CommentTime18 08 2008

Hadi yav?
    Ben Konqueror, Firefox 3 ve Minefield ile denedim, calismadiydi...
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime18 08 2008

bende sasirdim explorer da acmiyordu firefoxun bi kac farkli derlenmis hali de. isin ilginci bu browser da mozilla ..