Giriş Yapılmadı (Giriş)
dozi Member
enginbudak Engin Budak Member
bakin Member
serkan Member
uccuk Member
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime7 09 2008

bir haftasonu veya bir gece vakti ?
  1.  
    havalar biraz daha sogusun oyle, enerji versin icimizi isitsin :)
    •  
      CommentAuthorbakin
    • CommentTime9 09 2008

eveet, uygarligin 3. sorusu: kunefeyi nerde yiyelim? :o)
    • CommentAuthorserkan
    • CommentTime10 09 2008

fazla secenek yok malesef. su tuzsuz penyniri bulsak da kendimiz yapsak..
    •  
      CommentAuthorbakin
    • CommentTime10 09 2008

birkac tarif bulmustum, alternatif peynirli. turk bakkali var miydi yakinlarda? kadayif sart.
    • CommentAuthorserkan
    • CommentTime11 09 2008

henuz bulamadik.. ankara`da bir kere denemistim, peynir cok tuzlu degildi ama olmamisti.. alternatif peynirler neler? peyniri de kendimiz yapsak? :) ama kadayifi burda bulamayiz herhalde..
    •  
      CommentAuthorbakin
    • CommentTime11 09 2008

mozzarella?

peynir yapma isi o kadar kolay degil yav, bizim gida muhendisi arkadaslarin bitirme projesi idi, kizlar bir sure peynir yiyemediler, kendi yaptiklarindan igrendiler filan. :o)

ulkeye kadayif sokmak yasak miydi valizde? :o) belki sunlardan birinde vardir: http://www.tfcsupermarkets.com/branches.html (tag koymaya usendim)

londra cok da uzak degil ne de olsa, kadayif bence bulunabilecek bisey.
    • CommentAuthoruccuk
    • CommentTime12 09 2008

künefeyi londra civar?nda yiyeceksiniz galiba. ;)
    •  
      CommentAuthorbakin
    • CommentTime12 09 2008

en son gecen hafta tike'de yedim (cayyolu'ndaki) ama eh iste.. en guzelini 2001'deki bir hitnet zirvesinde yemistim sanirim. halil ibrahim sofrasi miydi? (robin?)

ev kunefesi tarifinden maksat mersin civarindan cok uzak olan londra civarindaki arkadaslara yardimci olmak. :o)
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime18 09 2008 düzenlendi

Ankara'da devamli yedigim bir yer var gayet basarili, katilim konusunda da bir basari saglayabilirsek gidelim yiyelim hep beraber...
    •  
      CommentAuthorbakin
    • CommentTime20 09 2008

yiyelim yiyelim.
    •  
      CommentAuthordozi
    • CommentTime22 09 2008

Galiba sadece iki kisi yiyecegiz :P tike'de yenilen kunefe bilgisinden yola cikarak yakin koordinatlarda oldugumuzu saniyorum. Kan sekerimizin dibe vurdugu bir ara haberleselim, mekan 24 saat online bu arada.. beyler, hanimlar.. re-duyrulur...
    •  
      CommentAuthorbakin
    • CommentTime24 09 2008

yok canim, hitnetciler duskundur kunefeye? yagmur ne zaman geliyorsun ankara'ya, zirve yapalim?